CARDIO ZÓNA

    V My-Fitness najdete ty nejnovější špičkové cardio stroje značky STAR TRAC®, které byly vyvinuty díky detailnímu pozorování chování a zvyků stovek cvičících. Jsou uživatelsky velmi příjemné a motivující s intuitivním ovládáním. Design těchto strojů byl vytvořen ve spolupráci s BMW Group Design Works USA. Zacvičit si můžete na devíti stanovištích: běžeckých trenažerech, cross trenažerech, rotopedech, recumbentu a espinneru®.

    Pásy běžeckýh trenažerů mají příjemné odpružení Soft Trac®, širší pás a snadné ovládání nastavení rychlosti a úhlu sklonu. Plně vybavený display se širokou nabídkou programů a fitness testů. Jsou vybaveny integrovanými ventilátory.

    Poslední novinkou v řadě běžeckých tenažerů je Freadclimber®, který představuje spojení běžeckého pásu, elipticalu a stepperu do jednoho stroje. Na tomto trenažeru spálíte 2x více kalorií než na kterémkoli jiném cardio trenažeru za stejnou dobu cvičení.

    V neposlední řadě Vám nabízíme možnost individuálně prožité spinningové lekce na espinneru® se speciální obrazovkou s dotykovým ovládáním. Nabízí více než 1 milión varian různých úrovní tréninku vedeného reálným instruktorem.